čtvrtek 3. prosince 2020
Kariéra

Naše společnost usiluje o zajištění stabilního týmu zaměstnanců. Zajištění dobrých pracovních podmínek, poskytování kvalitních nástrojů a osvědčených standardů řízení zaměstnanců je pro nás samozřejmostí. Fungujeme jako tým, který spolupracuje na udržení naší pozice na trhu. Ve společnosti VentiAir umožňujeme vývoj na všech úrovních kariéry, což nám umožňuje efektivní přenos odborných znalostí v rámci naší organizace. Oceňujeme otevřenost, úsilí, poctivost, přátelskou pracovní atmosféru a samostatnost našich zaměstnanců.

Nejvíce pracovních nabídek máme pro kandidáty se vzděláním a technickými znalostmi v oblasti větrání, klimatizace a chlazení. Uvítáme ale i jiné uchazeče se zkušenostmi ve výrobě.

Aktuální nabídky práce nabízíme na našich webových stránkách prostřednictvím portálů pro nábor a průmysl. Každého, kdo se zajímají o práci ve společnosti VentiAir, žádáme o zaslání životopisu na adresu job@ventiair.com.

Pokud pro Vás v současné době nemáme vhodnou nabídku práce, budeme uchovávat Váš životopis (pokud nám udělíte povolení k jeho zpracování) a budeme vás znovu kontaktovat, jakmile se objeví nabídka vhodná pro Vaší kvalifikaci.